A kis zeneszerző 2021

A kis zeneszerző 2021

EREDMÉNYEK

Minden versenyzőnek szívből gratulálunk!

A cikk alján megtalálhatók a versenyanyagból összeállított videók linkjei (válogatás).

EREDMÉNYEK

I. korcsoport

KIEMELT 1. DÍJ

Vajda Kristóf (Herceghalom)

Gera Flóra Eliza (Aszód)

Bodnár Anna (Budapest)

 

1.DÍJ

Galambos Flóra (Nagykanizsa, FFZAMI)

Fehér Sebestyén (Budapest)

Györkő Bertalan (Budapest)

 

2.DÍJ

Kosztya Izabella (Nagyatád)

Dervalics Bence (Nagykanizsa)

Balogh Sebestyén (Szentendre)

 

3.DÍJ

Balogh-Csapár Eliza (Herceghalom)

Claus Dóra (Herceghalom)

Kerekes Laura (Herceghalom)

 

DICSÉRET DÍJ

Claus Lili (Herceghalom)

Simon Balázs (Budapest)

Szabó Gréta Maja (Böhönye)

Balogh-Csapár Leona (Herceghalom)

Zaorál Alíz (Nagykanizsa, FFZAMI)

Szeghy Balázs (Nagykanizsa, FFZAMI)

II. korcsoport

KIEMELT 1. DÍJ

Borszéki Zsombor (Baja)

Vanyó Fülöp (Nagykanizsa, FFZAMI)

 

1. DÍJ

Pölös-Marton Gergely István (Aszód)

Schrett Kamilla (Szentendre)

Krpanov András (Győr)

Kéthelyi Levente (Nagykanizsa, FFZAMI)

 

2. DÍJ

Mosolygó Ágoston (Szentendre)

Lőczi Alíz (Nagykanizsa, FFZAMI)

Varjú Botond (Aszód)

 

3. DÍJ

Balogh Ágoston Gergely és Balogh Emma Angelika (Szentendre)

 

DICSÉRET DÍJ

Fodor Ákos (Nagykanizsa)

Varga Jázmin (Nagykanizsa)

Csányi Csongor (Herceghalom)

Geiszt Annamária (Herceghalom)

Szentgyörgyi Marcell (Nagykanizsa)

Takács Sára (Nagyatád)

Trojkó Szabolcs (Nagykanizsa)

Nyeste Norbert (Szeged)

Kiss Nóra (Nagykanizsa)

III. korcsoport

KIEMELT 1. DÍJ

Garamvölgyi Máté (Herceghalom)

Kiss Milán (Várpalota)

 

1.  DÍJ

Dócs Anna (Szlovákia)

Hraskó Júlia (Budapest)

Horváth Máté Balázs (Nagykanizsa, BLG))

Böjti István (Nagykanizsa, FFZAMI)

 

2. DÍJ

Körhöcz Bence (Nagykanizsa, BLG))

 

3. DÍJ

Horváth Csenge Luca  (Nagykanizsa, FFZAMI)

 

DICSÉRET DÍJ

Szabó Emma (Nagykanizsa, FFZAMI)

Milánkovics Martina (Nagykanizsa, FFZAMI)

 

Több növendék felkészítéséért tanári különdíjban részesültek

Arielle Bidoul

Baráth Zoltán

Bokorné Forró Ágnes

Kollonay Zoltán

 

VÁROSOK, INTÉZMÉNYEK

Baja

Eötvös József Gimnázium - Budapest

Battyhány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)

Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI (Nagykanizsa)

Festetics Pál Általános Iskola és AMI (Böhönye)

Harmónia Alapfokú Művészeti Iskola (Győr)

Herceghalmi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (Herceghalom)

Király-Kőnig Péter Zenei AMI (Szeged)

Nagyatádi Bárdos Lajos Sport Általános Iskola (Nagyatád)

Podmaniczky Alapfokú Művészeti Iskola (Aszód)

Újbudai Alma Mater Általános Iskola (Budapest)

Thuri György Gimnázium és AMI (Várpalota)

Szlovákia, Bodrogszerdahely

Vujicsics Tihamér AMI (Szentendre)

 

FELKÉSZÍTŐ TANÁROK

Ari-Bencses Anikó (1 diák)

Arielle Bidoul (9 diák)

Bagi Annamária (1 diák)

Baki Andrea (1 diák)

Beatrix Roque Santana (2 diák)

Baráth Zoltán (5 diák)

Bokorné Forró Ágnes (5 diák)

Dr. Magyari Zita Ida (2 diák)

Gróf Kata (2 diák)

Kollonay Zoltán (10)

Mátrai Balázs (1 diák)

Novinics Kármen (1 diák)

Stummer Márton (1 diák)

Vajda Zsuzsanna (1 diák)

 

Több fiatal felkészítő tanár nélkül, a saját ötletek megvalósításával indult a versenyen.

 

LINKEK:

https://youtu.be/QtnAmycO4fo

https://youtu.be/ndidy0sU7Qc

https://youtu.be/Rvt5dsdHVwc

 

Pályázatok

Iskola logoja