III. Kis zeneszerző verseny

III. Kis zeneszerző verseny

Eredmények 

III. Kis zeneszerző verseny (online)

Gratulálunk a szép eredményekhez!

EREDMÉNYEK

I. korcsoport

1. díj

Annus Richárd

Csillag Ilona Blanka

Kunkli Dávid

Palov Ábel Pál

2. díj

Aradvári Emma

Balogh-Csapár Eliza

Bati Dániel Bence

Bodnár Anna

Bognár Csenge

Dervalics Bence

Gera Flóra Eliza

Kerekes Laura

3. díj

Galambos Flóra

Hollósvölgyi Luca

Laki Letícia

Szolár Lili

Szőke Katalin

Zsiga Dorina

Dicséret díj

Baj-Pulai Csongor

Claus Dóra Ágnes és Claus Lili Eszter

Dévényi Dániel Márk

Ferenczi Róza

Hamál Boglárka

Kalányos Dóra

Kocsi Adrienn

László Menyhért

Mándli Kata

Mosoczki Jázmin

Szabó Gréta Maja

Tardy Imre Károly


II. korcsoport

1. díj

Bártfai Bulcsú Balázs

Borszéki Zsombor

Fodor Ákos

Márta Ákos

Vanyó Fülöp

2. díj

Csillag Mária Boglárka

Pataki Botond Kristóf

3. díj

Csányi Csongor

Kalmanovits Márton

Lőczi Alíz

Schrett Kamilla

Dicséret díj

Asszonyi Pongrác

Buzsáki Evelin

Deák Nimród

Faggyas Dzsenifer

Geiszt Annamária

Gerencsér Bence

Reményi Anna

Tóth Gyula Barnabás

Trojkó Szabolcs

Varjú Botond


III. korcsoport

1. díj

Miklósi Vince

Molnár Balázs Sámuel

2. díj

Horváth Máté Balázs

Hraskó Júlia

3. díj

Garamvölgyi Máté

Dicséret díj

Bogár Kinga


IV. korcsoport

1. díj

Kákonyi Róza

FELKÉSZÍTŐ TANÁROK

Ari-Bencses Anikó

Arielle Bidoul

Baki Andrea

Baráth Zoltán

Bati-Béleczki Anita

Bokorné Forró Ágnes

Bolba Éva

Dr. Hunyadi Zsuzsanna

Dr. Magyari Zita Ida

Dr. Megyeri Krisztina

Emszt András

Erőss Balázs

Gróf Katalin

Kém Sándor

Kiss Zsolt

Kollonay Zoltán

Lados Lilla

Molnár Viktor

Nagy Szabina

Novinics Kármen

Pál Eszter Veronika

Stollár Xénia

Szendi Ágnes

Vajda Zsuzsanna

Tanári különdíjban részesült több növendék felkészítéséért:

Arielle Bidoul (10 diák +1 közreműködő)

Kollonay Zoltán (15 diák)


Iskolák

Bárdos Lajos Sport Iskola és AMI

Biatorbágyi Pászti Miklós AMI

Budafok -Tétényi Nádasdy Kálmán AMI

Erkel Ferenc AMI  - Dorog

Festetics Pál Általános Iskola és AMI

Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI

Herceghalmi Általános Iskola és AMI

Pannonhalmi Bencés Gimnázium

Podmaniczky AMI Aszód

Szabolcsi Bence Zenei AMI Budapest

Tahitótfalui Pollack Mihály Zeneiskola

Új Budai Alma Mater Általános Iskola és AMI

Vak Bottyán János Általános Iskola, AMI Siófok

Vikár Sándor Zeneiskola - AMI, Nyíregyháza

Vujicsics Tihamér AMI - Szentendre

Weiner Leó Katolikus Zeneiskola Budapest

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pályázatok

Iskola logoja